Комунальний заклад «Заклад дошкільної освіти «Журавлик» Вінницької міської ради»


ПОРЯДОК ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО КЗ «ЗДО «Журавлик» ВМР» 

1. Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється керівником відповідно до списків, сформованих базою даних, упродовж періоду комплектації груп дітьми дошкільного віку (серпень-вересень) поточного року. У випадку недоукомплектування груп керівник ЗДО здійснює прийом дітей упродовж календарного року відповідно до списків, сформованих базою даних.

2. Заявник самостійно стежить за черговістю та статусом своєї заявки в Реєстрі. При зміні статусу автоматично на електронну адресу заявника буде відправлене електронне повідомлення з оповіщенням про його зміну.

3. У разі відсутності електронної адреси про зміну статусу заявнику буде повідомлено у телефонному режимі.

4. У разі встановлення статусу «Є можливість зарахування в ДНЗ» заявник зобов’язується протягом 30 календарних днів подати керівнику ЗДО усі необхідні документи для зарахування, передбачені п.6 Положення Про дошкільний навчальний заклад від 12.03.2003 року №305 (зі змінами):  реєстраційна картка про встановлення статусу щодо можливості зарахування в даний ДНЗ, яка роздруковується з розділу «Перевірка статусу заявки по серії та номеру свідоцтва про народження» з персонального комп’ютера або в Центрі адміністративних послуг Вінницької міської ради.  свідоцтво про народження;  довідка про місце реєстрації дитини;  заява батьків або особи, яка їх замінює;  медична довідка про стан здоров'я дитини (ф. № 086/0 або інша);  медична форма № 063/0 (копія, завірена лікарем);  довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

5. У випадку наявності вільних місць в одному із закладів дошкільної освіти, який розташований поблизу ЗДО, що обрав заявник, та відсутності заявників відповідної вікової категорії у цей заклад, заявникам іншого дошкільного закладу із найбільшою кількістю заявників може бути запропонована можливість бути зарахованим до іншого ЗДО.

6. У разі відсутності вільних місць в обраному ЗДО та відмови батьків від іншого запропонованого дитячого садочка, заявка залишається в реєстрі до моменту наявності місць.

7. Директор закладу дошкільної освіти проводить прийом документів для зарахування дитини у відповідний заклад лише при наявності реєстраційної картки з вказаним статусом «Є можливість зарахування в ДНЗ», яка буде зберігатися в особовій справі дитини в ЗДО.

8. Першочергово зараховуються до ЗДО наступні категорії:  діти-інваліди, які не мають протипоказань перебування в ЗДО;  діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;  діти, які перебувають під опікою чи в прийомних сім'ях;  діти одиноких батьків (виключно вдів, вдівців);  діти працівників дошкільних закладів у разі виходу на роботу;  діти із сімей, які прибули з території Автономної Республіки Крим, м. Севастополь та південно-східних регіонів України;  діти із сімей військовослужбовців, що призначені для проходження служби у м.Вінниці з іншої місцевості на час оголошення мобілізації згідно Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» від 17.03.2014 року №303/2014 з урахуванням вікових категорій дітей, групи для яких сформовано в дошкільному навчальному закладі;  діти учасників бойових дій.

9. Позачергово зараховуються до ЗДО наступні категорії:  діти батьків-інвалідів І групи, в тому числі діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС (1:10);  діти багатодітних сімей, де є двоє і більше дітей дошкільного віку, якщо одна дитина відвідує даний ДНЗ (1:10);  діти працівників прокуратури, судів та правоохоронних органів, що призначені для проходження служби з іншої місцевості (1:10);  діти військовослужбовців (1:10).

10. У разі будівництва дошкільного навчального закладу за інвестиційні кошти, діти працівників інвестиційної компанії мають право на зарахування до даного закладу у співвідношенні 1:10.

11. У разі передачі дошкільного навчального закладу до комунальної власності установою чи організацією, діти працівників даної установи чи організації мають право на зарахування до переданого закладу у співвідношенні 1:10.

12. Діти, які не були забезпечені місцем в ЗДО в попередньому році, будуть забезпечені в наступному році відповідно до черговості в Реєстрі з врахуванням дати реєстрації.

13. Оператор вносить в реєстр номер та дату наказу про зарахування дитини, відповідно статус заявки автоматично змінюється на «Зараховано».

14. Керівники ЗДО щомісячно (30 числа поточного місяця) подають звіт про кількість вільних місць відповідно до вікових груп.


28.02.2024

 Цікаво знати, що...